PAŁAC IZBICA

Pałac Izbica koło Łeby, unikatowy projekt w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego – apartamenty na sprzedaż

W izbickim parku stał niegdyś pałac. Od lat już go nie ma. Pozostał park bogaty w pomniki przyrody – kasztanowce, dęby, klony. Wyjątkowość miejsca sprawiła, że postanowiliśmy zrealizować najnowszą naszą inwestycję Pałac Izbica, właśnie tu, w parku izbickim.
Co czyni ją wyjątkową i niepowtarzalną na tle innych nadmorskich inwestycji?
– Przede wszystkim architektura budynku – korzystając z nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów, odtworzymy bryłę pałacu, która idealnie wpasuje się w otaczającą zieleń, będąc jednocześnie budynkiem nowoczesnym, co więcej, wyposażonym w windę.
– W budynku znajdzie się jedynie 20 apartamentów, 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 40,30 m2 do 101,30 m2. Lokale na poziomie I posiadać będą dodatkowo antresole wykonane z niezwykle atrakcyjnego wizualnie drewna klejonego, w wersji tzw. „na gotowo”. Jest to więc wyjątkowo kameralna inwestycja, dla klienta oczekującego spokoju i kontaktu z naturą, która jest tu dosłownie na wyciągnięcie ręki.
– Właściciele apartamentów będą jednocześnie posiadać udziały we współwłasności gruntu o powierzchni ok. 16 000 m2, czyli otaczającego pałac parku. Ogrodzony, zagospodarowany i monitorowany teren pozostaje do wyłącznej dyspozycji właścicieli.
– Na terenie parku zostanie wyodrębniony parking, jedno miejsce przynależne do każdego lokalu, bez żadnych dodatkowych opłat.
– Pałac Izbica funkcjonować będzie jako aparthotel. Właściciele lokali mogą w nich zamieszkać, wypoczywać w wakacje lub wynajmować za pośrednictwem operatora.
– Bogactwo atrakcji turystycznych. Słowiński Park Narodowy, ruchome wydmy, bagna izbickie, torfowiska, wrzosowiska atlantyckie należące do największych i najpiękniejszych w Polsce, jezioro Łebsko, międzynarodowa trasa rowerowa R-10. Plaża w Łebie lub Czołpinie, a kiedy chcemy odpocząć od tłumów i zgiełku, znajdziemy spokój pośród zieleni parku otaczającego pałac.

Lokalizacja

Pałac Izbica to wyjątkowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji. Powstaje w parku o powierzchni ok. 16 000 m2, pośród wiekowych pomników przyrody; dębów, kasztanowców (jadalnych!), klonów. Teren parku, ogrodzony i monitorowany, należy do wyłącznej dyspozycji właścicieli apartamentów pałacu.
Izbica położona jest na Wybrzeżu Słowińskim, nad jeziorem Łebsko, na południowym obrzeżu Słowińskiego Parku Narodowego, uznanego przez UNESCO za „miejsce światowego dziedzictwa”.
Wieś leży na międzynarodowym nadmorskim szlaku rowerowym R-10 oraz szlaku żółtym prowadzącym z Łeby do Kluk.
Otoczenie jest niezwykle unikalne, pełne bagien, torfowisk, łąk, jednych z najpiękniejszych w Polsce wrzosowisk, nadmorskich borów i lasów, a przede wszystkim wydmowego pasa mierzei z wydmami ruchomymi.
Do Łeby stąd jest 15 km. Do jeziora Łebsko z Pałacu Izbica około 300 m.
Przewidywany termin oddania budynku do użytkowania to koniec 2022r.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@verdeco.com.pl

VERDECO Domy Ekologiczne Sp. z o.o.
biuro: ul. Młyńska 6
83 - 050 Kolbudy
e-mail: biuro@verdeco.com.pl

tel. kom. 795 125 999
tel. kom. 601 644 283